Expositie: NO ONE KNOWS HIS FACE

In “No One Knows His Face” brengen kunstenaars Monique van Laake, Margot van Laake en Teun Anders een serie beeltenissen samen van een figuur die overal en nergens is: Jezus. De expositie is te bezoeken tot en met 1 februari.
 

19/12/2025 - 01/02/2026

Gratis

Expo Opening

Vrijdag 19 december 2025
Walk-In 17:00
Opening 17:30

Breng samen met ons een toast uit ter viering van de expositie

Ben je erbij?

Hotel Arena Oosterpark ’s-Gravesandestraat 55 1092 AA Amsterdam

Laat ons weten of je erbij zult zijn!

No one knows his face
bij Hotel Arena

Wat als het meest afgebeelde gezicht ter wereld in werkelijkheid nooit is gezien? In “No One Knows His Face” brengen kunstenaars Monique van Laake, Margot van Laake en Teun Anders een serie beeltenissen samen van een figuur die overal en nergens is: Jezus.

Niet als historisch portret, maar als visioen — gelaagd, vervaagd, abstract en confronterend. De tentoonstelling is een visuele meditatie op de onkenbaarheid van het goddelijke. In schilderijen, sculpturen, tekeningen en installaties verschijnen gezichten die vragen oproepen, in plaats van antwoorden geven.

Elk portret draagt sporen van projectie, verlangen, herinnering of collectieve verbeelding. We kijken — maar weten niet zeker wie we zien. We herkennen — maar kunnen niets vastleggen. Is dit zijn gezicht, of dat van onszelf?